Opis posla:

  • Posluživanje proizvoda iz ponude objekta,
  • Briga za stolnu dekoraciju, jelovnike, cjenike i sl.,
  • Detaljno poznavanje jelovnika,
  • Komunikacija i posluživanje gostiju,
  • Dočekivanje gostiju na ljubazan i profesionalan način,
  • Primanje i prosljeđivanje narudžbi odjelu kuhinje,
  • Izdavanje i naplaćivanje računa,
  • Evidencija roba prije i poslje smjene kroz papire,
  • Održavanje čitoće i čišćenje objekta i bašte,
  • Poliranje pribora za jelo i čaša.

Uslovi:

  • SSS,
  • Obavezno radno iskustvo minimalno 6 mjeseci,
  • Poznavanja osnova engleskog jezika,
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje,
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu
  • Poželjno nepušač.

Od kandidata očekujemo:

  • Želju za napredovanjem i sticanjem novih znanja,
  • Smisao za rad u timskom okruženju,
  • Prijatne karakterne osobine i ljubaznost,
  • Profesionalan odnos i odgovornost.

Nudimo:

  • Rad u modernom i prijatnom okruženju,
  • Zanimjiv, dinamičan i kreativan posao,
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja,
  • Stabilan posao uz redovna primanja.

Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Konobar (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola