Opis posla:

  • Dostava robe
  • Neposredan rad sa kupcima
  • Naplata robe iz asortimana kompanije
  • Prodaja u napređenje prodaje trgovačke robe iz prodajnog asortimana
  • Redovno praćenje stanja i uredno održavanje snabdijevenosti i zaliha kod kupca
  • Izrada izvještaja o prodaji i naplati
  • Predlaganje metoda i mjera unapređenja prodaje

Uslovi:

  • SSS, srednja stručna sprema
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Sposobnost rada u timu
  • Posjedovanje važeće vozačke dozvole "B" kategorije
  • Ostali Zakonom propisani uslovi
  • Profesionalnost i posvećenost poslu i radnim zadacima
  • Usmjerenost ka postizanju ciljeva
  • Entuzijazam i energičnost
  • Timski duh

Nudimo:

  • Prijatno radno okruženje
  • Profesionalni rad i razvoj u kompaniji koja je lider na tržištu
  • Redovna primanja

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Ekonomija i menadžment
  • Telekomunikacije
Obrazovanje
  • Srednja škola