Opis posla:

  • Vođenje i upravljanje nabavom, logistikom i skaldištem proizvoda
  • Uredski i terenski rad
  • Koordinacija cjelokupnog proces nabave po definiranim standardima
  • Nabava proizvoda
  • Kontaktiranje dobavljača i vođenje pregovora
  • Odgovornost za robu i stanje skladišta, organizacijna isporuke
  • Osiguravanje i praćenje zaliha
  • Priprema i prezentiranje potrebnih izvješća, analiza i planova

Uslovi:

  • VSS, visoka stručna sprema ekonomskog usmjerenja
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Aktivno korištenje MS Office- a
  • Fleksibilnost i sklonost timskom radu
  • Izražene organizacijske i liderske sposobnosti
  • Analitičnost
  • Spremnost na putovanja
  • Posjedovanje vozačke dozvole "B" kategorije

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Osobni i profesionalni razvoj kroz kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Rad u timu motiviranih i posvećenih stručnjaka

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Ljubuški

Pozicije posla

Referent u nabavi (m/ž)   2

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet