Opis posla:

  • Održavanje i instalacija računara i ostale opreme (prijenosni računari, printeri, skeneri...)
  • Održavanje računarske mreže i servera održavanje i arhiviranje baze podataka
  • Tehnička podrška zaposlenicima
  • Instalacija i konfiguriranje Windows radnih stranica
  • Instalacija pratećeg software-a (Office, Antivirus...)
  • Vođenje evidencije IT opreme/vođenje IT dokumentacije
  • Priprema prijedloga i izvještaja za kupnju IT opreme i software-a u okviru standarda i dugoročnih ciljeva tvrtke

Uslovi:

  • Formalno obrazovanje o informacijskim tehnologijama-stručni studiji za elektrotehniku i informacijsku tehnologiju, računarstvo, komunikacije, specijalistički tečajevi
  • Sposobnost logičko-analitičkog razmišljanja, smisao za rješavanje tehničkih problema
  • Orijentiranost ka korisnicima: strpljivost u komunikaciji, sposobnost prepoznavanja potreba korisnika, sposobnost pojašnjenja pojmova i postupaka korisnicima na jednostavan način
  • Sklonost ka učenju novih sadržaja i spremnost na stalno usavršavanje, praćenje i usvajanje novih znanja
  • Odlično poznavanje MS operativnih sistema (klijentskih i serverskih)
  • Odlično poznavanje računarskih mrežnih i komunikacijskih sistema (LAN/WAN)
  • Odlično poznavanje i iskustvo u radu na poslovima sistem administracije (serveri, podaci, mrežna oprema)
  • Organizacijske sposobnosti
  • Posjedovanje vozačke dozvole "B" kategorije
  • Prednost prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Osobni i profesionalni razvoj kroz kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Rad u timu motiviranih i posvećenih stručnjaka

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Ljubuški

Pozicije posla

IT Administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet