(Bijeljina)

Opis posla:

  • Razvoj i implementacija strategije prodaje
  • Organizovanje i koordinacija rada zaposlenih u Sektoru prodaje
  • Praćenje i razvoj tržišta, praćenje tržišne pozicije Kompanije i konkurenata
  • Strateško planiranje kontakata sa klijentima
  • Planiranje, implementacija i praćenje promotivnih aktivnosti Kompanije
  • Predlaganje mjera za unapređenje poslovanja
  • Analiza prodaje na mjesečnoj osnovi: prodaje, naplate i troškova
  • Praćenje boniteta kupaca i aktivan rad na povećanju broja aktivnih kupaca Kompanije
  • Izrada, implementacija i evaluacija periodičnih planova prodaje
  • Redovno i precizno usmeno i pisano obaviještavanje nadređenih o radu Sektora prodaje
  • Aktivna saradnja sa svim sektorima Kompanije
  • Definisanje prodajnih uslova i kanala distribucije za postojeći asortiman
  • Odgovornost za prodaju svih brendova iz prodajnog asortimana i analiza rezultata
  • Nadzor i evaluacija rada svih zaposlenih u Sektoru prodaje
  • Pružanje stručne pomoći zaposlenima u izvršenju teških ili komplikovanih zadataka
  • Učešće u procesu selekcije, regrutacije i evaluacije rada novih radnika u Sektoru prodaje
  • Praćenje i sprovođenje zakonskih propisa i standarda
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu Generalnog direktora

Uslovi:

  • VSS
  • Najmanje tri godina radnog iskustva u prodaji
  • Vještina organizacije zaposlenih i koordinisanja mreže saradnika na terenu
  • Spremnost na česta putovanja
  • Napredno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad u izazovnom okruženju u kom ćete se neprekidno usavršavati i profesionalno sazrevati.
  • Od Vas očekujemo da vredno radite, a Vaš trud će biti prepoznat i adekvatno nagrađen

Očekujemo vaše prijave i želimo vam puno sreće, Metalogradnja d.o.o.!

Gradovi
Bijeljina

Pozicije posla

Direktor prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Računovodstvo i revizija
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet