Opis posla:

  • Obavlja zaprimanje, utovar, prevoz isporuku roba u skladu sa planovima kompanije na teritoriji BiH,
  • Vodi brigu o kvantitetu i kvalitetu proizvoda pri utovaru i isporuci robe,
  • Odgovara za blagovremenu, potpunu i ispravnu isporuku roba kupcu,
  • Osiguranje propisane dokumentacije pri utovaru i istovaru robe,
  • Odgovornost za tehničku ispravnost vozila i tekuće održavanje,
  • Briga o imidžu kompanije u kontaktu s klijentima

Uslovi:

  • SSS, zanimanje vozač,
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu,
  • Vozačka dozvola “B” ili “C” kategorije,
  • Radno iskustvo na dostavi robe minimalno 1 godina,
  • Državni ispit nije uslov ali daje prednost kandidatima koji imaju položen državni ispit,
  • Dobre organizacijske i komunikacijske vještine,
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema

Nudimo:

  • Mogućnost da ostvarite odgovarajuća primanja,
  • Rad u stručnom i dinamičnom okruženju,
  • Mogućnost napredovanja, sticanje novih vještina i znanja

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Laktaši

Pozicije posla

Vozač/dostavljač (m/ž)   3

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola