Opis posla:

  • Promocija proizvoda iz asortimana Colpharm-a putem posjeta ljekarima/liječnicima i apotekama/ljekarnama na području BiH

Uvjeti, znanja i vještine kandidata:

  • VSS - Završen farmaceutski, medicinski, stomatološki ili veterinarski fakultet
  • Prednost će imati kandidati s iskustvom u promociji lijekova i medicinskih proizvoda
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računalu (MS PowerPoint, MS Excel, MS Word)
  • Razvijene komunikacijske sposobnosti te prezentacijske vještine
  • Prijem u radni odnos na određeno vrijeme (s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno)

Prijava mora sadržavati sljedeće:

  • Dokaz o stečenoj odgovarajućoj stručnoj spremi.
  • Životopis (CV) kandidata

Prijave molimo poslati na adresu kompanije poštom ili putem opcije

APLICIRAJ

najkasnije do 10.11.2018. godine.

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Stručno-komercijalni suradnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
  • Veterina
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Fakultet