Ukoliko ste odgovorni, predani i volite timski rad, pridružite se našoj brzorastućoj kompaniji!

City Šped d.o.o. je domaća kompanija osnovana 2006. godine, svojim klijentima nudi kompletnu uslugu međunarodnog i unutrašnjeg transporta , špedicije te skladištenje roba. Kompanija koja se izdvaja stalnim rastom prihoda i broja zaposlenih, u 2018. godini smjestila se na ljestvicu među 5 brzorastućih kompanija u BiH, a poslednjih pet godine i među bonitetno pouzdane kompanije.

Kao članicu Međunarodnog Saveza špediterskih udruženja (FIATA) i Međunarodnog udruženja cestovnih prevoznika (IRU) ovu kompaniju danas mnogi prepoznaju kao odgovornog i pouzdanog logističkog partnera koji se prilagođava potrebama klijenata te im olakšava poslovanje.

U cilju uspješnog nastavka poslovanja firma City Šped objavljuje oglas za popunu radnog mjesta „Organizator međunarodnog transporta“

Opis posla:

  • Prijem i realizacija zahtjeva za međunarodni transport te organizacija prevoza
  • Ostvarivanje kontakata sa kupcima i partnerima
  • Obavljanje pratećih administrativnih poslova kao što su pribavljanje potrebne dokumentacije za transport i carinjenje
  • Izrada izvještaja o realizovanim ponudama

Opći uslovi:

  • SSS, srednja stručna sprema
  • Minimalno dvije godine radnog iskustva na poslovima organizacije međunarodnog transporta, logistike i carinskog posredovanja
  • Poznavanje rada na računaru
  • Aktivno poznavanja njemačkog ili engleskog jezika
  • Posebne vještine
  • Pregovaračke i organizacijske sposobnosti
  • Komunikativnost
  • Sposobnost za samostalno rješavanje problema
  • Razvijen osjećaj za timski rad

Mi nudimo:

  • Redovna primanja
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
  • Rad u dinamičnom i savremenom okruženju
  • Poslovno usavršavanje

Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Organizator međunarodnog transporta (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola