2 (dva) izvršioca

OPIS POSLOVA:

  • Robno i materijalno knjigovodstvo,
  • Vođenje knjiga ulaznih i izlaznih faktura,
  • Analitika kupaca i dobavljača,
  • Blagajničko poslovanje,
  • Vođenje knjiga prihoda i rashoda,
  • Evidencija potraživanja i obaveza,
  • Sortiranje informacija potrebnih za obračun plata,
  • Unos ulaznih podataka u knjigovodstveni softver,
  • Vođenje knjige prometa.

USLOVI:

  • Najmanje SSS – ekonomskog smjera.
  • Prednost radno iskustvo u struci.
  • Visok nivo informatičke pismenosti.
  • Poznavanje zakonskih propisa iz oblasti računovodstvenog poslovanja.
  • Izražena komunikativnost prema saradnicima, klijentima, poslovnim partnerima i menadžmentu kompanije.
  • Osjećaj za urednost, temeljitost, fokus na detalje, preciznost.
  • Analitičnost, samopouzdanje, koncentracija, selekcija prioriteta.
  • Spremnost na timski rad i rad pod pritiskom.
  • Spremnost za učenje, stručno usavršavanje i profesionalni razvoj.

Prijave sa biografijom dostaviti trebaju dostaviti direktno na INFO pultu TC City Center Cazin ili na e-mail adresu:

info@citycentercazin.ba

Gradovi
Cazin

Pozicije posla

Radnik u knjigovodstvu (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 26 dana