Opis posla:

  • Pripremanje i provođenje aktivnosti sa područja rada
  • Obavljanje poslova održavanja sa područja rada
  • Pripremanje analiza, izvještaja i preduzimanje prijedloga /koraka za poboljšanje stanja iz poslova iz djelokruga rada
  • Učešće u projektima
  • Obavljanje drugih poslova s područja rada po nalogu direktora sektora ili ovlaštenog lica

Uslovi:

  • VSS, visoka stručna sprema tehničkog usmjerenja (diplomirani inženjer elektrotehnike, računarski smjer/informatika)
  • Posjedovanje vozačke dozvole "B" kategorije i minimalno iskustvo u vožnji od 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje programskih jezika: php, i/ili c#
  • Poznavanje relacionih baza podatka
  • Poznavanje web tehnologija (html, css, javascript)
  • Osnovno poznavanje operativnih sistema Linux/Windows
  • Spremnost na učenje i prihvatanje novih znanja
  • Sklonost ka samostalnom i timskom radu
  • Kreativnost i odgovornost

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Inženjer razvoja (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
  • Mašinstvo
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet