Opis posla:

  • Prijem i otprema gotovih proizvoda u skladu sa radnim uputstvima
  • Strečiranje, deklarisanje i skladištenje gotovog proizvoda u skladu sa radnim uputstvima
  • Prijem, skladištenje i otprema tuđe robe u skladištu po nalogu i u skladu sa radnim uputstvima
  • Komisioniranje robe po nalogu glavnog skladištara/pomoćnika skladištara
  • Prijem i otprema euro paleta u skladu sa radnim uputstvima
  • Snabdijevanje pogona euro paletama i pomoćnim materijalima po nalogu i u skladu sa radnim uputstvima
  • Održavanje elektro viljuškara u skladu sa zaduženjima i radnim uputstvima
  • Održavanje čistoće u skladištu gotovih proizvoda u skladu sa planovima i kontrolama čišćenja

Uslovi:

  • SSS, srednja stručna sprema
  • Minimalno godina dana radnog iskustva
  • Položen ispit za upravljanje viljuškarom
  • Probni rad od šest (6) mjeseci
  • Rad u smjenama

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Brčko

Pozicije posla

Viljuškarista (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola