Opis posla:

  • Puštanje u rad i kontrolisanje linije deguminacije
  • Priprema cjevovoda na liniji deguminacije(topla voda, hidrantska voda, rashladna voda, parni cjevovod, cjevovod ulja)
  • Održavanje stalnog kontakta sa prešaonicom - po pitanju vremena slanja ulja i količina
  • Pokretanje i zaustavljanje linije deguminacije i sušenja lecitina prema radnom upustvu za pokretanje i zaustavljanje linije deguminacije i sušenja lecitina
  • Čišćenje separatora prema radnom upustvu za čišćenje separatora
  • Rad na otklanjanju manjih kvarova na kompletnoj liniji deguminacije
  • Periodični servis separatora kao i ostalih pumpi na liniji, evidentiranje servisa i neutrošenih rezervnih dijelova
  • Aktivno sudjelovanje na otklanjanju kvarova na liniji deguminacije, a po potrebi i u ekstrakciji, prešaoni i sačmari
  • Aktivno sudjelovanje u remontu i čišćenju pogona
  • Praćenje količina ulja u unutrašnjim i vanjskim rezervoarima
  • Praćenje parametara, kao gustoće taloga
  • Praćenje stanja u odvajaču deguminacije

Uslovi:

  • SSS (tehničkog smjera)
  • Potrebno godinu dana radnog iskustva

Nudimo:

  • Probni rad u roku od šest mjeseci

Prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Brčko

Pozicije posla

Deguminer (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 14 dana