Radno mjesto: Tuzla

Ono što nas čini drugačijim su sigurno naša poslovnost, ozbiljnost, kao i mogućnosti koje nudimo našim zaposlenim kao što su:

  • fleksibilna radna vremena
  • više nego odličnu mogućnost zarade
  • stručna i kvalitetna obuka sa njemačkim trenerima
  • prijava i ugovor od prvog radnog dana
  • poslovi koji su vama prilagođeni prema vašim sposobnostima i mogućnostima.

Obavezni uslovi:

  • Aktivno poznavanje njemačkog jezika
  • Stručna sprema, obrazovanje: SSS ili VSS

Potrebno radno iskustvo:

  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije uslov

Razgovor sa kandidatima:

  • DA sa svim kandidatima, uz dogovor

Opis posla:

  • Primanje, obrada ulaznih poziva i narudžbi kupaca,
  • davanje inforamcija i sl.

Postanite i vi dio našeg tima, gdje možete usavršiti njamčki jezik, napredovati i imati odlične uslove za rad. Kontaktirajte nas na navedeni mail ili putem tel na viber ili whats up.

Kontakt telefon:

0049172 40 39 254 / 0038762 272 193

Kontakt email:

karriere@sympatel.de / job@bestteam.ba

Web:

www.sympatel.de / bestteam.ba

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati putem navedenih mail adresa ili putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Call operater/call agent (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Ostalo
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
  • Prodaja i trgovina
  • Telekomunikacije
Obrazovanje
  • Srednja škola