mjesto rada: Crna Gora

Potrebni uslovi:

  • SSS Elektrotehnička škola IV stepen – smjer energetika;
  • Minimum 3 godina radnog iskustva;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Posjedovanje ljekarskog uvjerenja za rad na visini;
  • Iskustvo na većim projektima;
  •  Poznavanje sistema jake struje.

Glavna zaduženja:

  • izvodi sve vrste elektroinstalaterskih radova;
  • izvodi temeljne i druge vrste uzemljenja kao i gromobranske zaštite;
  • vrši postavljanje i ugradnju novih elektro instalacija;
  • vrši opravke postojeće intalacije;
  • vrši šemiranje i ugradnju razvodnih tabli i druge elektro opreme – galanterije;
  • vrši opravke i prešemiranje postojećih razvodnih table;
  • vrši ugradnju rasvjetnih tijela (kako u objektima tako i na stubovima javne rasvjete);
  • vrši ugradnju i povezivanje metalnih stubova javne rasvjete;
  • vrši opravke rasvjetnih tijela (kako u objektima tako i na stubovima javne rasvjete);
  • vrši ugradnju opreme u TS 10/0,4 kV i napojnih kablova za iste;
  • vrši ugradnju kablovskih spojnica i kablovskih završetaka za gore navedene kablovske nivoe;
  • vrši ugradnju opreme u TS 35/10 kV i napojnih kablova za iste;
  • obavlja i druge poslove po nalogu poslovođe i glavnog inženjera;
  • odgovoran je za izvedene radove, primjeni mjera za bezbijedno i kvalitetno izvođenje radova;
  • vrši prijem materijala;
  • vrši evidenciju utrošenog materijala na mjesečnom nivou;
  • vrši evidenciju radnih zadataka na dnevnom nivou;
  • vodi građevinski dnevnik po zaduženim gradilištima.

Profil kandidata:

  • Odgovoran i samoinicijativan;
  • Orijentisan ka timskom radu;
  • Izražene komunikacione vještine.

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi u Crnoj Gori;
  • Rad na velikim projektima u Crnoj Gori;
  • Usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima i rezultatima tima;
  • Plata: po dogovoru zavisno od referenci kandidata.

Napomena: Prijave sa biografijom (CV) možete poslati na mail adresu info@bbsolar.me

ili putem opcije

APLICIRAJ

Kontakt broj: +382(0) 20 230 392 i 067/268-774.

BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar-energetika (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
  • Poslovi u proizvodnji
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola