Mjesto rada: Sarajevo

Opis radnog mjesta:

KRATAK OPIS POSLOVA:

  • Samostalno ili u okviru projektnog tima:
  • izrada projektne dokumentacije

USLOVI

  • da je kandidat državljanin Bosne i Hercegovine,
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta
  • DIPL.INŽ.GRAĐ. - VSS ( VII stepen stručne spreme ili visoko obrazovanje prvog ili drugog ciklusa stečeno po Bolonjskom sistemu studiranja sa 240 ECTS bodova u istoj struci)
  • radno iskustvo od minimalno 3 (tri) godine, nakon sticanja potrebne stručne spreme
  • Stručni ispit iz oblasti građevinarstva, smjer niskogradnja

Rok za podnošenje prijava na ovaj javni oglas je do 15.05.2024. godine.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova traženih javnim oglasom, dostavljaju se putem e-maila:

info@artingbh.ba

ARTING BH d.o.o. Sarajevo

Nikole Šopa 9, 71210 Ilidža

061 148 098 ili 033 847 037

www.artingbh.ba

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Diplomirani inženjer građevine - niskogradnja (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 15 dana