Uslovi:

Pored opštih uslova propisanih zakonom kandidat treba da ispunjava i slijedeće uslove:

  • obavezno minimalno iskustvo 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • odlične komunikacijske, prezentacijske i organizacijske sposobnosti
  • poznavanje kadrovskih poslova
  • poznavanje osnova računovodstvenih poslova
  • izvrsno korištenje MS office paketa programa
  • aktivno korištenje engleskog jezika ili njemačkog jezika(odlično poznavanje u govoru i pismu)
  • poznavanje rada programa PANTHEON
  • poznavanje rada u Online bankarstvu-plaćanje ino i domaći promet
  • komunikativnost
  • pouzdanost
  • sklonost timskom radu

Opis posla:

  • kordinacija sa kupcima i dobavljačima
  • izrada ponuda,faktura,kompezacija i cesija
  • online plaćanje
  • poslovna komunikacija sa kupcima
  • zaprimanje,protokolisanje,i arhiviranje dokumentacije
  • primanje izvještaja kao i niz drugih aktivnosti po nalogu poslodavca

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Administrativni radnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Specijalna znanja i vještine
  • Pantheon