Opis posla:

  • Pružanje usluga i korisničke podrške tijekom terenskih posjeta ili otpreme mašina
  • Vršenje instalacija, popravki, održavanja,testiranja i obuke na licu mjesta
  • Dijagnosticiranje pogrešaka ili tehničkih problema i određivanje odgovarajućih rješenja
  • Pisanje i dokumentovanje izvještaja
  • Saradnja sa tehničkim timom i djelenje informacija unutar organizacije
  • Razumjevanje zahtjeva kupca i pružanje povratnih informacija u cilju povećanja zadovoljstva krajnjeg kupca

Uvjeti:

  • Radno iskustvo kao terenski tehničar ili monter mašina
  • Sposobnost određivanja grešaka,ispitivanja,popravki i servisiranja tehničke opreme
  • Znanje Engleskog jezika
  • Prednost znanja Njemačkog jezika
  • Fleksibilnost i prlagođavanje dinamičnom terenskom rasporedu

Nudimo:

  • Atraktivnu i sigurnu platu
  • Plaćen smještaj ili prevoz
  • Mogućnost za individualni i stručni napredak
  • Dinamičan posao
  • Opuštenu radnu sredinu
  • Međunarodna radna iskustva
  • Stalni radni odnos
  • Redovno i stimulativno plaćanje za obavljen posao

Vašu prijavu možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Terenski tehničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola