Opis posla:

  • Razvijanje proizvoda (dizajn, razvoj,testiranje prototipa,proizvodnja i implementacija)
  • Dizajn sistema i komponenti koji zadovoljavaju potrebe i zahtjeve
  • Provođenje eksperimenata,analiziranje podataka i interpretacija rezultata
  • Testiranje i evaulacija teoretskih dizajna
  • Identificiranje problema i pronalaženje adekvatnih rješenja
  • Ocjenivanje prefromansi, pouzdanosti i sigurnosti krajnjeg proizvoda
  • Priprema izvještaja i dokumentacije
  • Veoma čest inostrani terenski rad, pretežno Njemačka ali i ostale zemlje Evrope

Uvjeti:

  • Diploma mašinskog inžinjera
  • Poznavanje rada u Solidworks CAD softveru
  • Dobro razumjevanje osnovnih mašinskih disciplina
  • Dobro poznavanje Engleskog ili Njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Timski rad, kreativnost i komunikativnost
  • Strpljivost i istrajanost
  • Dobro planiranje i organizacija

Nudimo:

  • S obzirom na česta inostrana putovanja plata je atraktivna i sigurna
  • Mogućnost za individualni i stručni napredak
  • Dinamičan posao
  • Opuštenu radnu sredinu
  • Međunardna radna iskustva
  • Stalni radni odnos
  • Redovno i stimulativno plaćanje za obavljen posao

Vašu prijavu možete izvršiti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Mašinski inžinjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet