Opis posla:

  • Priprema i upravljanje CNC strojevima za obavljanje poslova kao što su: glodanje, struganje, bušenje, itd.
  • Čitanje tehničkih crteža (dokumentacije)
  • Pisanje/modifikacija upravljačkih CNC programa (G code)
  • Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj
  • Nadgledanje stroja tokom obrade i podešavanje kako bi se dobili što kvalitetniji proizvodi
  • Inspekcija i mjerenje gotovih proizvoda te poređenje sa zahtjevima prema dokumentaciji
  • Provjera i održavanje mašine na dnevnom nivou
  • Pakiranje gotovih proizvoda

Uvjeti:

  • Radno iskustvo kao operater na CNC strojevima (glodalica ili strug)
  • Poznavanje rada sa alatima i mjernim instrumentima
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije
  • Dobro tehničko razumjevanje i matematičke vještine
  • Dobre komumikacijske vještine

Nudimo:

  • Atraktivnu i sigurnu platu
  • Plaćen smještaj ili prevoz
  • Mogućnost za individualni i stručni napredak
  • Dinamičan posao
  • Opuštenu radnu sredinu
  • Stalni radni odnos
  • Stručne edukacije

Vašu prijavu možete dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

CNC Operater (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola