ABM-SERVIS d.o.o. Zenica
Objavljuje oglas za poslove
INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE

na neodređeno vrijeme

Stručna sprema: DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE
Broj radnika: 5

Uslovi za radno mjesto:

  • OPŠTI USLOVI
    • da je državljanin BiH
    • da se protiv njega ne vodi krivični postupak
  • POSEBNI USLOVI
    • završen elektrotehnički fakultet
    • poznavanje rada u AutoCAD-u
    • iskustvo u radu sa solarnim panelima
    • poželjno poznavanje njemačkog jezika

Opis radnog mjesta

  • Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva izradu projekata elektroinstalacija i projekata sa solarnim panelima.

Mjesto obavljanja poslova se vrši:

  • SR Njemačka - Erfurt
  • Bosna i Hercegovina - Zenica

Ostale napomene:

Prijave sa biografijom poslati putem opcije

APLICIRAJ

ili na adresu:

Fra Grge Martića 4

72000 Zenica

Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Eventulana pitanja možete poslati na email: administracija@abmservis.ba
Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici: www.abmservis.ba
Kandidati koji zadovolje navedene uslove biće pozvani na razgovor.
Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Inženjer Elektrothenike (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 18 dana